У Києві знайшли найбільший архів документів сімʼї Януковича

Правоохоронці виявили найбільший архів документів сімʼї Януковича.

Серед безлічі виявлених при обшуку однієї з квартир матеріалів є оригінали документів на Межигір’я, а також особисті документи Віктора Януковича, ‒ пише ТВі.

«Глава МВС Аваков проінформував членів уряду про проведення спеціальної операції Національною поліцією України, ГФС, за підтримки ГПУ. У результаті проведення цієї спецоперації вперше нашою правоохоронною системою виявлений найбільший архів сім’ї Януковича», ‒ сказав Яценюк.

«У нас в руках ‒ один з найбільших архівів безпосередньо Януковича. Це оригінали документів на Межигірʼя, всі оригінали документів ‒ це особисті документи Януковича, починаючи від пенсійного посвідчення і закінчуючи всім іншим ‒ обороти і рахунки компаній, у тому числі зарубіжних. Це дуже великий крок для слідчих», ‒ сказав він.

Начальник головного слідчого управління Нацполіціі Олександр Бакуленко додав, що зазначені документи були виявлені в квартирі, в якій діяв нелегальний конвертаційний центр.

«За матеріалами ГФС було розпочато кримінальне провадження за фактом існування і діяльності ряду конвертцентрів, які займалися в тому числі і відмиванням бюджетних коштів. В ході відпрацювання отриманої оперативної інформації, вчора слідчими на одній з приватних квартир у Києві був проведений обшук. Дійсно, вилучена значна частина архіву «сімʼї», ‒ зазначив він.

За словами Бакуленка, вилучено також печаті понад 330 офшорних фірм, банківські документи, які «відмивали» злочинні схеми і за допомогою яких, за даними правоохоронців, здійснювалося розкрадання бюджетних коштів. Бакуленко підкреслив, що на даний момент триває процесуальне оформлення вилучених документів.