Неповносправні лучани просять відремонтувати приміщення

Волинський фонд активної реабілітації неповносправних просить передбачити у бюджеті міста кошти на ремонт приміщення, яке міськрада у 2007 році незаконно забрала у користування у ПП «Ніка» та передала у користування іншим юридичним особам, після чого «Ніка» отримала його у «неналежному» стані.

Про це 16 грудня під час засідання комісії міськради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів повідомила голова фонду Ганна Гапанюк.

Жінка розповіла, що у 2007 році приміщення, яке за умовами купівлі-продажу було власністю ПП «Ніка», Луцька міська рада незаконно забрала та передала в оренду іншим особам. Незаконність такого кроку встановлено Господарським судом, відповідно до рішення якого приміщення й повернули «Ніці».

Проте, за словами жінки, приміщення повернули у непридатному для діяльності стані «згорілим і без електрики». Проте відтоді представник громадської організації неповносправних, де зареєстровано понад 2000 осіб, займалися прибиранням території – Луцька міська рада допомагала із вивезенням сміття.

Представники «Ніки» замовили експертизу, яка оцінила збитки. Тож тепер Анна Шевчук просить передбачити у бюджеті міста кошти, необхідні на ремонт приміщення. Та у міській раді повідомили , що оскільки приміщення не комунальне, то виділити кошти з бюджету «просто так» для ТзОВ «Ніка» не можуть, лише через рішення суду.

Проте депутати з бюджетної комісії вирішили таки остаточно розібратися в ситуації. Тому юридичному відділу доручили з’ясувати юридичні моменти цього питання, обговорити їх із представниками «Ніки» та винести його розгляд на засідання бюджетної комісії, яке відбудеться у вівторок, 22 грудня.