На Волині не можуть призначити голів РДА через Кабмін, – Гунчик

Через незрозумілу позицію Кабінету Міністрів на Волині не можуть призначити голів Любомльської та Ратнівської РДА.

Про це голова Волинської ОДА Володимир Гунчик розповів у інтерв’ю ВАР.

«Не вдалося призначити голів двох районних адміністрацій: в Любомльському і Ратнівському районах. Повірте, це вже (скажу, щоби нікого не образити) «цирк і клоуни». Де тільки міг, із ким тільки не говорив. І мені позиція Кабінету Міністрів у цьому питані незрозуміла. Вони могли протягом тривалого періоду часу відправити відповідь, що ці кандидатури їх не влаштовують. І ми би подали нові пропозиції. А то – «ні атвєта, ні привєта», – заявив посадовець.

«У результаті два райони мали серйозні проблеми протягом року. Що таке відсутність голови адміністрації? Це неможливість вирішувати земельні питання, питання, пов’язані з розподілом коштів. Треба весь час збирати раду. І кожен тиждень двічі, а то й тричі рази засідала сесія, щоби вирішувати якісь питання», – каже Володимир Гунчик.

За його словами, до блокування призначення причетні окремі народні депутати: «От і маємо деякі політичні апломби і намагання певних політиків, зокрема й народних депутатів, довести свою силу в тому, що не призначають голову РДА, «бо я от такий крутий». На мою думку, це – їхня слабкість. Краще було би призначити голову РДА і показати, що він вміє чи не вміє працювати, піддати його нищівній критиці, якщо він не працював би».