На День Незалежності 2016 передбачили 250 тисяч, на День захисника України – 5

У рамках програми фінансування заходів державного, місцевого, обласного значення на 2016 рік на відзначення Дня захисника України передбачили лише 5 тисяч гривень. Проте депутати з бюджетної комісії рекомендують збільшити таку суму хоча б до 50 тисяч гривень.

Про це стало відомо під час засідання бюджетної комісії 16 грудня.

Зокрема, на комісії щодо питання програми фінансування заходів державного, обласного, місцевого значення у місті Луцьку на 2016 рік інформувала начальник відділу зв’язків з громадськістю Ольга Макарова.

Макарова розповіла, що на наступний рік на її програму передбачили 600 тисяч гривень ‒ 370 тисяч на проведення заходів, 130 тисяч – на відзначення професійних свят, кращих працівників галузі чи ювілярів установ.

Також 100 тисяч гривень передбачили на вшанування загиблих учасників АТО ‒ встановлення пам’ятників і ритуальні послуги. Проте ця сума у майбутньому може змінитися. Водночас на День незалежності передбачила 250 тисяч гривень.

Ольга Макрова повідомила, що кошти витрачаються і на прийом делегацій з міст-побратимів, що включає фінансування проживання представників іноземних делегацій. На квіти планують витратити 300 тисяч гривень.

Водночас на святкування Дня захисника України, який випадає на Покрову, передбачили лише 5 тисяч гривень. Тож депутати запропонували збільшити суму принаймні до 50 тисяч гривень. Депутати підтримали таку пропозицію. А от пропозиція щодо скорочення фінансування на квіти удвічі не знайшла достатньої підтримки.