Гунчик звинуватив Гузя в популізмі

Володимир Гунчик намагається «піаритися» на речах, які може реально зробити чи зробив, однак не хоче давати «пустих» обіцянок.

Про це він розповів у інтерв’ю ВАР.

«Ну хто вам сказав, що я не «піарюся»? Активно працюю в себе у «Фейсбуці». Стараюся, будучи в районах, в містах, сільських, селищних радах, не просто говорити про наміри або про загальну стратегію розвитку. Я говорю про те, що пообіцяв і що міг зробити. Я – не будівельник, тому не можу сказати, що побудував школу. Але як голова адміністрації кажу: завдяки зваженій позиції голови нам вдалося вирішити це питання», – заявив Гунчик.

«Але «піаритися», декларуючи те, що не можеш зробити, або «піарити» те, що буде робити хтось, це – неправильно. От ви зачепили Ігоря Гузя… Не хочу наступати йому на п’яти. Але два тижні тому в Нововолинську він сказав, що 2 мільярдами гривень буде профінансовано розвиток 10-ої шахти. Ну давайте подивимося… За кожне слово намірів чи «піару» треба відповідати. Якщо кажу: школу в Житнівці здамо, то ми мусимо її здати. Якщо в Холоневі садочок треба зробити, то його зробимо. А можна було би понаписувати собі зобов’язань, а потім знайти причину і на когось пальцем показати, коли їх не виконуєш», – додав посадовець.