Гунчик розповів, як співпрацюватиме з Палицею

Голова Волинської ОДА Володимир Гунчик планує співпрацювати із головою облради Ігорем Палицею, а не «мірятися авторитетами».

Про це він розповів у інтерв’ю ВАР.

«Мені здається, що тут не стоїть питання: хто впливовіший. Постає питання, наскільки ми можемо скоординувати свої дії. Не хочу на себе брати повноваження голови обласної ради. Не хочу на себе брати повноваження, які сьогодні має весь депутатський корпус… Сьогодні ситуація змінилася тільки в тій частині, що в обласній раді з’явилася більшість. Можливо, вона умовна та ще не сформована, але вона вже декларативно постала. Голова облдержадміністрації для подальшої роботи повинен знайти компроміс із цією частиною депутатів. Голова обласної ради – представник сили, яка й сформувала цю ситуативну більшість. Чому я повинен ставити завдання співпрацювати з більшістю та не співпрацювати із головою обласної ради? Це парадокс», – заявляє очільник ОДА.

За його словами, є люди в обох командах, які не хочуть такої співпраці: «Напевне, є люди і в тій і в іншій команді, яким не зовсім буде подобатися моя співпраця із головою обласної ради. Можливо, хтось чекав, що виникне якийсь серйозний конфлікт і ми дійсно будемо «перетягувати ковдру», зясовувати, хто більш авторитетний. Я бачу питання зовсім інакше. А люди оцінять роботу обласної ради і роботу адміністрації тільки за конкретними результатами. І тут недопрацювання одного йтиме в мінус для обох. Позитиви ж стануть плюсами для обох».