Терещук вважає, що його підвищать, – ЗМІ

Екс-начальник київської поліції генерал Олександр Терещук, який 14 грудня був звільнений зі своєї посади, очікує, що його призначать на іншу керівну посаду.

Про це пише ТСН.ua із посиланням на низку українських ЗМІ.

За словами Терещука, він очікує, що йому запропонують посаду начальника головного управління поліції – заступника керівника Національної поліції України. Він каже, що не бачить інших кандидатур для призначення на цю посаду.

Також, за словами Терещука, він не був звільнений, його посада була скорочена. Разом із тим він досі не отримав документів про своє звільнення чи скорочення.

Нагадаємо, що раніше очільниця Національної поліції України Хатія Деканоїдзе ініціювала відставку начальника головного управління Національної поліції України в Києві Олександра Терещука.

Зазначимо, Олександр Терещук з 2012 по 2014 рік очолював Управління МВС України у Волинській області, після чого переїхав до Києва, де став керівником столичної міліції. Під час очищення влади Терещук був люстрований, проте президент України Петро Порошенко скасував рішення про люстрацію, а згодом міліціонера відновили на посаді очільника МВС Києва.