Любешів: у бійці зчепилися грибники із заробітчанами

Для волинянина збирання грибів закінчилося криміналом.

Подія трапилася ще у вересні минулого року, коли двоє друзів-волинян поверталися до Любешова з лісу, де збирали гриби, ‒ пише Під прицілом.

Однак, по дорозі з’явився автомобіль «Фольксваген Кадді», який прямував їм назустріч з ввімкненим дальнім світлом фар. Чоловіків «засліпило», тож один з них обурено схопив каменюку і жбурнув її в авто. За мить машина зупинилася і почала розвертатись, тому грибники втекли в ліс.

Всередині автомобіля на той час сиділо троє чоловіків, які саме поверталися із заробітків у Росії. В один момент вони вискочили з машини, вхопили одного з грибників та почали його лупцювати. Інший же грибник, помітивши, що його напарника бʼють, кинувся в бійку з криками «Я всіх поріжу». Виявилось, що у руці грибник тримав ніж, яким почав розмахувати у різні боки. В результаті один із пасажирів автомобіля отримав чотири ножові поранення та струс головного мозку. Внаслідок сильного удару чоловік без свідомості впав на землю.

Після цього грибники почали тікати. Саме в той момент від заправки виїхала «Волга», тож вони вскочили в авто та попросили відвезти їх до лікарні. Дорогою до лікарні чоловік вирішив позбутися ножа та викинув його десь посеред поля.

Тим часом заробітчани залишились поблизу лісу на дорозі, викликали медиків та правоохоронців. Як наслідок, ті порушили провадження за фактом нанесення тяжких тілесних ушкоджень і невдовзі справу передали до суду.

Відтак, Любешівський районний суд, вивчивши всі представлені докази та вислухавши свідків у справі, визнав грибника-нападника винним. Тож, чоловік 5 років проведе за ґратами, якщо протягом трьох років попадеться на новому злочині.