Шахтарське питання, гроші військовим: про що звітував Гузь

Народний депутата Ігор Гузь прозвітував перед виборцями про виконану роботу. Зокрема йшлося про шахтарські проблеми і забезпечення військових.

Прес-конференція проводилась 14 грудня у місті Володимирі-Волинському.

Одне із основних завдань кожного народного депутата, на думку спікера, це відвідуваність засідань Верховної Ради України. Ігор Гузь не пропустив жодного пленарного засідання за письмовою реєстрацією. «Я обіцяв свої виборцям, що відвідуватиму усі засідання, і дотримався свого слова», – додає народний депутат.

Активність депутата у залі Верховної Ради: 22 виступи з місця та 15 із трибуни. Таким чином, він вважає, вдається підняти певні питання округу на всеукраїнський рівень, а також досягти успіху у їх вирішенні.

Станом на сьогоднішній день, народний депутат є автором та співавтором 14 законопроектів. Зокрема, останні: Закон про молодь та Постанови про Заяву Верховної Ради України щодо засудження тероризму, який призводить до масових людських жертв.

«Загалом трохи більше п’яти мільйонів прийшло на округ», – зазначив народний депутат, коли мова зайшла про залучення коштів з держбюджету на округ.

Із червня 2015 року розпочав свою роботу благодійний фонд «Прибужжя». Він створений для надання допомоги незахищеним верствам населення, а також інтеграції регіону в європейський культурно-економічний простір.

 

 

«Це найбільш болюче питання округу, зокрема міста Нововолинська та жителів Іваничівського району, які працюють на шахтах», – запевнив парламентар, говорячи про проблеми шахтарів.

Народний обранець вважає головною проблемою з Нововолинськими шахтами недопрацювання міністра енергетики та вугільної промисловості Володимира Демчишина. Ігор Гузь переконує, що «найголовніше зараз – зберегти кваліфікованих працівників із шахт №9, №1 та «Бужанської» задля забезпечення їх робочими місцями на шахті №10, коли остання добудується».

В порядку законодавчої ініціативи запит народного депутата щодо погашення заборгованості та виплати поточної заробітної плати працівникам державних підприємств вугільної галузі було винесено на розгляд у Верховній Раді України.

За сприяння народного обранця для волинських військових розвідників були закуплені та передані рації безпосередньо у зону антитерористичної операції.

Помічники Ігоря Гузя також активно долучаються до волонтерства: Богдан Бадзюнь відремонтував бензовоз Урал, який належить Володимир-Волинській 14 окремій механізованій бригаді, а Валентин Кошельник нещодавно передав для 14 ОМБР у зону бойових дій два позашляховики.

Під час фестивалю «Бандерштат», головою оргкомітету якого є Ігор Гузь, збирали кошти для військових. Загалом під час такої акції зібрали близько 50 тисяч гривень. На ці кошти народний обранець придбав для військових Володимир-Волинської 14-ї ОМБР тепловізор.

«Попередньо на прес-конференції я пояснив свою позицію щодо його звільнення. Пан Гунчик, на мою думку, не виправдав сподівань: не зібрав для діалогу народних депутатів, придушував свободу преси тощо. Усі пункти викладені у моєму зверненні до Президента України Петра Порошенка. Я навів ряд аргументів», – повідомив Ігор Гузь.