На чепуріння Луцька до Нового року витратять 200 тисяч

Щоб прикрасити ялинки у Луцьку до новорічних свят та причепурити місто витратять 200 тисяч гривень.

Про це у пише “ВолиньPost” .

Начальник відділу благоустрою Луцька Ольга Люфт повідомила, що з 2008-го на 2009-ий рік у Луцьку перейшли на нову модель новорічного та різдвяного оформлення міста.

Зокрема, вирішили не витрачати кошти на пошуки ялинки та її транспортування з лісу до центру міста. Натомість, вирішили посадити три живі «зелені красуні» і кожного року прикрашати їх.

«Попередня модель потребувала пошуку ялинки в лісі, її гарну форму, її висоту, адже всі міста змагались, в кого найвища ялинка, але не думали про винищення дерев», – розповіла вона.

За словами Ольги Люфт, це було доцільно, адже кількість ялинок зменшується катастрофічно.

Відтак, вдалося зекономити кошти, які раніше витрачались на перевезення дерева, встановлення, електрифікацію обертаючого механізму, щоб ялинка могла крутитись. Зекономлені гроші витратили на оздоблення міста в основних точках – мікрорайон ДПЗ, проспект Молоді, парк Лесі Українки, прикрашання зелених красунь біля ЦУМа, біля головного корпусу СНУ імені Лесі Українки, площі Грушевського.

«Вже вісім років у нас тенденція використовувати близько 200 тисяч гривень на все новорічне оформлення та ілюмінацію», – розповіла вона.