У цуманських лісників – новий керівник

Виконувач обов’язків начальника Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Кватирко представив колективу нового директора ДП «Цуманське ЛГ».

Ним став Володимир Туревич, – інформують в прес-службі обласного управління лісового та мисливського господарства.

До цього він працював головним лісничим ДП «Володимир-Волинське ЛМГ», успішно пройшов конкурс в Державному агентстві лісових ресурсів України.

«Ось ваш новий керівник, – мовив до працівників, що зібралися у директорському кабінеті. – Відтепер вся відповідальність за справи вашого лісгоспу лягає на його плечі. Сподіваюся на ваше розуміння і конструктивну співпрацю», – сказав головний лісівник області.

Олександр Кватирко передав новому директору наказ про його призначення на цю відповідальну посаду та висловив сподівання, що новому директору з допомогою колективу вдасться вивести державне лісопідприємство до найбільш успішних. Потрібний ресурс для цього лісівники Цуманьщини мають. Разом з очільником лісогалузі представляли нового керманича лісгоспу завідувач сектором кадрового забезпечення ВОУЛМГ Неля Поперецька та голова обласної організації профспілки працівників лісового господарства Павло Матіюк.

«Добре знаю цього працелюба. Вважаю, що він гідний цієї посади і успішно справиться з покладеними на нього обов’язками», – мовив останній.

Довідка

Володимир Туревич – з лісівничої родини, народився у селі Градиськ Маневицького району, закінчив Шацький лісний технікум ім. Валентина Сулька, Український національний лісотехнічний університет (спеціальність «Лісове господарство»). З 1 квітня 2003 р. працює у лісовій галузі Волині. Починав трудовий шлях старшим майстром Градиського лісництва ДП «Городоцьке ЛГ», був помічник лісничого Троянівського лісництва цього ж лісгоспу, лісничим Кашівського лісництва ДП «Ковельське ЛГ», головним лісничим ДП «Володимир-Волинське ЛМГ». Одружений, має двох синів. Дружина Юлія Володимирівна за фахом вчитель молодших класів.

«У нашій сім’ї – четверо лісівників, – мовить Володимир Туревич. – Батько Сергій Васильович працював лісорубом, пізніше майстром лісу. Він і прищепив нам любов до лісу. Його стопами пішов і мій старший брат Василь, який зараз працює майстром лісу у військовому лісництві, відтак і я. Менший брат Іван також здобув відповідну освіту і зараз трудиться лісничим Розничівського лісництва ДП «ПоліськеЛГ».