Саакашвілі пояснив, чому Аваков кинув у нього склянку

Глава Одеської облдержадміністрації Міхеїл Саакашвілі вимагає, щоб було оприлюднено відео з засідання Нацради реформ, під час якого його образили глава МВС і прем’єр-міністр.

Про це він сказав у коментарі “Українській правді“.

Саакашвілі розповів, що виступав на засіданні Ради реформ, де розповідав про реформу держпідприємств, про нераціональність ідеї об’єднання держпідприємств у холдинги, а також про корупцію на Одеському припортовому заводі.

“Після цього виступило ще кілька доповідачів, а потім слово взяв Аваков. Він з першої хвилини почав говорити про те, що я не емоційно виступаю, на відміну від ТБ-шоу. Почав ображати і порушив питання Уралхіму”, – повідомив Саакашвілі.

Він зазначив, що під час засідання не зрозумів запитання, але пізніше прочитав пост Авакова, і тепер може відповісти.

“Я не знаю цього олігарха, не знаю, що таке Уралхім і ніколи з цим олігархом не зустрічався”, – заявив Саакашвілі.

“Тоді ж Аваков почав матюкатися і ображати. Президент просив, щоб в його присутності не матюкалися “, – додав він.

За словами Саакашвілі, під час сварки Аваков жбурнув склянку, той пролетів повз людей, не потрапив, але вода потрапила на одяг.

“Я нікого не ображав, не лаявся у відповідь на образи, говорив тільки, що Аваков і Яценюк – злодії, і що Аваков має сидіти у в’язниці”, – додав він.

“Таку реакцію з боку команди прем’єра пов’язую з розслідуванням на ОПЗ. Тому що це дуже велика корупційна схема, в якій замішані інтереси депутатів НФ Сергія Пашинського, його бізнес-партнера Сергія Тищенка, а також нардепа Миколи Мартиненка“, – заявив Саакашвілі.

“Але це мене не зупинить. Я думаю, що буде проведене незалежне розслідування”, – додав він.