Радника Гунчика в робочий час впіймали напідпитку за кермом

Активісти “Правого сектору” приїхали в Ратне, щоб перевірити процес будівництва дитсадка і поспілкувалися з радником голови ОДА Андрієм Харламповичем. Виявилося, що той приїхав на зустріч “під шафе”.

Відео з події опублікували в Facebook “Правого сектору” Волині.

“Правий Сектор Волині відгукнувся на численні прохання навести дані і встановити справедливість, щодо правомірності тендерів. В результаті: підтверджене медичною експертизою алкогольне сп”яніння державного службовця, котрий перебував за кермом державного автомобіля в робочий час та жодного спростування про порушення державних закупівель”, – повідомили активісти.

Як розповів керівник організації Сергій Дружинович, організації поскаржилися на ймовірні “махінації” з тендером на зведення дитсадка. Зокрема висловлювали підозру, що обсяг виконаних робіт не співпадає з обсягом витрачених на них коштів. Також надійшла інформація про те, що владці обіцяли бізнесменам підтримку у виграші тендерів в обмін на допомогу під час виборів.

“Грубо кажучи, на місці вириті траншеї, а грошей витратили на стільки, що мав би вже бути фундамент”, – каже Дружинович.

Коли ж активісти почали спілкування, то виявилося, що Харлампович, сів за кермо напідпитку, що й підтвердила експертиза.

Більше дивіться на відео: