Ковель: офіси будують на червоній лінії

У Ковелі торгово-офісне приміщення будують на червоній лінії.

Про це інформує Kowel.com.ua.

На нараді керівників комунальних підприємств начальник профільного відділу Ковельського міськвиконкому Олександр Балак застеріг заступника мера Андрія Товстигу про будівництво у місті, яке здійснюється з грубим порушенням.

За словами Балака, на вулиці Театральній на так званій «червоній лінії» ведеться забудова.

«Лінія забудови – по фасадах будинків. Чого на півтора-два метра «залазити»? І що, в той магазин люди будуть з тротуару заходити, чи як?! Чого порушується «червона лінія» забудови? Там червона лінія іде по фасаду будинку», – обурився чиновник.

Головний архітектор міста Людмила Мурай запевнила, що план забудови вже затвердили.

«Любомирівна, ну для чого його «випускати», того забудовника, сюди на три метра від фасаду до дороги? В двір його треба було на п’ять метрів «загнати», – відповів головний комунальник Ковеля.

На місці події до цегляної стіни прибито аншлаг, який сповіщає про те, що тут відбувається реконструкція квартири під торгово-офісне приміщення. Генеральним підрядником є ковельське приватне підприємство «Інвестбуд», генеральним проектувальником – приватний підприємець Юрій Пужицький, замовниками – Інна Оксенюк та Тетяна Степанюк.

До слова, замовниці є дружинами депутатів Ковельради VI скликання від ВО «Батьківщина» Юрія Оксенюка та Святослава Степанюка. На цих виборах Степанюк знову став депутатом міськради від Батьківщини, а Оксенюк, за неперевіреними даними, ним стане, як тільки складе депутатські повноваження хоч один із заступників мера.