Судили ковельчанина, який нацькував бійцівського пса на перехожого

Ковельчанин, який нацькував свого бойового пса на перехожого, заплатить штраф.

Про це повідомляє Kowel.com.ua.

20 вересня о 13:30 хвилин п’яний ковельчанин вигулював без намордника свого пітбультер’єра. Біля залізничного мосту, поблизу перехресть вулиць Фестивальна та Сагайдачного, собака накинулася  на перехожого, розірвавши рукав від його піджака.

До слова, власник пса сидів 7 років за розбій.

«Я йшов у районі залізничного мосту, поблизу станції Ковель. Бачив, як назустріч прямує чоловік із собакою на повідку, яка була без намордника. Проходячи повз нього, посторонився і відчув як щось шарпонуло за рукав. Побачив, що псина пошкодила рукав піджака. Звернувся до чоловіка з приводу відшкодування шкоди, але той не повірив у це, поводив себе зухвало, розмахував руками, при цьому пес дуже гарчав», – розповів у суді потерпілий.

Коли він намагався порозумітися з приводу завданих збитків із супутницею п’яного власника пітбуля і вони обмінювалися телефонами, той раптово зняв собаку з ошийника та нацькував на нього. Перехожий захищався від пітбультер’єра, який намагався схопити його за груди і вкусив його за  передпліччя.

«Особисто бачив, як собака схопила потерпілого за рукав піджака, чув словесну перепалку між ним та обвинуваченим з приводу збитків та підтверджую, що останній навмисно нацькував собаку, попередньо знявши з її ошийник», – підтвердив на судовому засіданні свідок.

«Аналізуючи досліджені в справі докази в їх сукупності, суд вважає, що вина обвинуваченого в грубому порушенні громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалась особливою зухвалістю, доведена сукупністю досліджених доказів, кваліфікація дій останнього за ст. 296 ч.1 КК України знайшла своє підтвердження», – йдеться у вироку.

Призначаючи покарання обвинуваченому, суд врахував суспільну небезпеку вчинених ним кримінальних правопорушень, в тому числі у стані сп’яніння, а також те, що він добровільно відшкодував заподіяну матеріальну та моральну шкоду, має на утриманні двох малолітніх дітей та вибачився.

Головуюча суддя Єлизавета Агеєва ухвалила покарати підсудного штрафом в розмірі 8500 гривень.