У Луцьку «накрили точку» з фальшивим «абібасом»

У Луцьку оперативники виявили магазин спортивного одягу, де підприємець з Дніпропетровської області продавала фальсифіковану продукцію під відомою маркою.

Про це повідомляє прес-служба Національної поліції на Волині.

Правоохоронці встановили, що підприємець – жителька Дніпропетровської області. Жінка незаконно використовувала знаки для товарів відомої торгівельної марки, права власності на яку належать офіційному представнику компанії в Україні.

Під час санкціонованого обшуку оперативники управління захисту економіки у Волинській області спільно з прокуратурою м. Луцька вилучили гроші у сумі 4123 гривні, фінансові та бухгалтерські документи і 234 одиниціконтрафактного товару.

Зараз поліцейські проводять комплекс заходів, спрямованих на встановлення інших фактів незаконної діяльності підприємця. Вирішується питання про направлення вилученого майна на експертне дослідження до офіційного представництва торгівельної марки на території України.

Слідчим відділенням Луцького відділу поліції ГУНП у Волинській області розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст. 229 (Незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару) Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.