У Луцьку вшанували ліквідаторів Чорнобильської аварії

У Луцьку на Меморіальному комплексі відправили панахиду та поклали квіти до пам’ятного знаку «Жертвам Чорнобиля» та меморіальної дошки Анатолію Грищенку.

Вшанували чорнобильців 14 грудня.

Отець Артем з Холмської церкви УПЦ КП відправив панахиду та нагадав про необхідність пам’ятати не лише тих, хто загинув, а й людей, які досі страждають від наслідків аварії.

«Ми повинні згадувати особливо тих, хто ліквідовував наслідки аварії, бо вони віддавали своє життя. Але згадувати не тільки в цей день, а й в інші дні», – додав священнослужитель.

Голова «Спілки Чорнобиль» Володимир Кець подякував усім, хто прийшов віддати шану людям, які віддали своє життя чи здоров’я, ліквідуючи наслідки Чорнобильської катастрофи.

«Ці люди мають бути завжди в пошані. Мова не йде про якісь пільги,  мова не йде про якісь додаткові блага – держава має зробити все, щоб  ці категорії людей, ветерани, воїни-інтернаціоналісти, воїни Небесної сотні, воїни АТО та ліквідатори-чорнобильці належним чином були пошановані», – сказав Кець.

Присутні поклали до пам’ятного знаку на Меморіалі квіти. Опісля люди вирушили до пам’ятної дошки лучанина-ліквідатора Анатолія Грищенка щоб покласти квіти.