В «Ягодині» спіймали африканців із «лівими» документами

Вихідців з Камеруну та Гвінеї, які намагались перетнути державний кордон за підробленим та чужим паспортним документом зупинили прикордонники Луцького загону.

Про це повідомляє Держприкордонслужба.

Під час оформлення рейсового автобусу «Київ-Варшава» в пункті пропуску «Ягодин» у охоронців рубежу виникли сумніви щодо дійсності документів однієї з пасажирок, яка надала для огляду паспорт громадянки Бельгії. Під час додаткової перевірки виявилось, що паспортний документ має ознаки підробки. Згодом затримана пасажирка повідомила, що вона є громадянкою Камеруну та мала намір таким чином потрапити до Бельгії.

Ще одного чоловіка, вихідця з Гвінеї, який прямував за чужим документом громадянина Німеччини, прикордонники зупинили сьогодні вночі під час огляду потяга «Київ – Варшава». Під час перевірки виявилось, що паспортний документ дійсний, але завдяки професійності та пильності прикордонного наряду вдалось також з’ясувати, що документ все ж не належить пред’явникові. Зі слів затриманого стало відомо, що той скористався паспортом брата, який наразі проживає в Німеччині. Зазначені громадяни затримані до встановлення особи.