Луцьк: волонтери влаштували день подяки Герою

До Дня сухопутних військ України символічний день подяки Герою організували координатори проекту «Меценати для солдата» 12 грудня, у суботу.

Про це повідомила прес-секретар проекту Ольга Бузулук.

Олег Твердохліб (Сармат) – самооборонівець, яскравий виразник честі, сили волі, скромності й лицарського духу. Указом Президента йому присвоєно почесне звання «Заслужений донор України». Героїчно боронив наш спокій на Сході у складі «Айдару». Проте, повернувшись на Волинь, боєць не перестає боротися за своє життя через дуже страшну недугу. Уже за тиждень на нього чекає чергова операція.

Друзі героя разом з волонтерами та партнерами проекту «Меценати для солдата» зуміли влаштували свято для Сармата та його дружини, аби підтримати їх передусім морально та психологічно, поки чоловік перебуває в Луцьку, а також зібрати певну суму коштів на потреби бійця під час його реабілітації.

Отож, день подяки Герою розпочався з того, що спочатку він з дружиною, волонтерами та меценатами взяли участь у культурно-розважальній програмі «Андріївські вечорниці» у етноресторані «Панич». Захід розпочався з хвилини мовчання за загиблими та молитвою за нашими героями, що зараз перебувають на Сході.

Під час вечора військовий капелан отець Михайло Бучак та волонтери за видатні заслуги Сармата в обороні незалежності України озвучили ініціативу подати кандидатуру Олега Твердохліба на нагородження орденом «Народний Герой України» до оргкомітету в Київ. Ще панотець вручив кошти на лікування, що передала спільна їхня знайома – «російськомовна бандерівка» Тетяна, яка просила не озвучувати суму допомоги.

А перед вечорницями боєць мав можливість отримати ще подарунки та сертифікати від меценатів:

сертифікат на 600 грн на настінний годинник «Pragmart» в мережі магазинів «Свій час» від луцького власника-виробника;

сертифікат на 200 грн від піцерії Solo;

сертифікат на 200 грн від ТзОВ «Апельсин» (комп’ютери, оргтехніка);

сертифікат на 300 грн від етноресторану «Панич»;

квитки на концерт мегапопулярного гурту ТІК від броварні «Карабас Барабас»;

чудову книжку-альбом, яку вибрав боєць, від книгарні «Руніка»;

ікону від магазину з церковним приладдям та швейними послугами «Іконна лавка»;

сертифікат на 500 грн на сорочку від мережі магазинів «С В І Т сорочки».

Дружина Сармата теж отримала від меценатів подарунки: гарний букет від «Квіткової галереї», а також сертифікати на відвідання косметологічного салону «Амелі» та перукарні «Майстерня».

Надійним перевізником на день подяки Герою, як завжди, став «ХІТ-ТАXI».

Домашній комфорт і відпочинок після насиченого дня люб’язно надав готель «Україна».

Кульмінацією вчорашніх емоцій від насиченої програми став сам концерт ТІК в пивоварні «Карабас Барабас». Сармат з дружиною змогли особисто поспілкуватися в гримерній з гуртом, сфотографуватись на пам’ять та обмінятись подарунками: Олег подарував хлопцям прапор свого розвідувального підрозділу в «Айдарі», а гурт ТІК, окрім своїх автографів та дисків, зважаючи, що перед ним стоїть справжній герой, за пропозицією фронтмена Віктора Бронюка, неочікувано подарував теж прапор гурту.

«Бійці повсякчас потребують нашої підтримки та допомоги, тому небайдужість кожного, хто має можливість допомагати, є визначальною у ці складні часи для наших солдат і їхніх сімей. Сподіваємось, що заклади та бізнесмени нашого міста приєднаються до даного руху з допомоги бійцям у тилу, беручи гарний приклад з луцьких однодумців-партнерів», – розповів співкоординатор проекту Руслан Теліпський.