Ковель: залишили за ґратами винуватця смертельної ДТП

Ковельський міськрайонний суд розглянув письмове клопотання прокурора щодо продовження строків тримання під вартою Василя Білаша, який обвинувачується в смертельному наїзді на ковельчан в травні 2015 року, оскільки визначений суддею строк закінчувався 8 грудня.

Про це повідомив Сучасний сайт міста Ковеля.

За вчинення тяжкого злочину (частина 3 статті 286 Кримінального кодексу України) передбачене покарання виключно у вигляді позбавлення волі строком від 5 до 10 років. До того ж, прикордонник Василь Білаш перебував у стані алкогольного спяніння. Тоді загинуло 5 осіб. Ситуація навіть була на грані самосуду, якому запобігли співробітники міліції.

Як заявив у судовому засіданні військовий прокурор Романишин, перебуваючи на волі, обвинувачений може залишити місце проживання, у тому числі виїхати за межі державного кордону України, переховуватися від органів досудового розслідування та суду, іншим чином перешкоджати кримінальному провадженню.

Захисник в задоволенні клопотання просив відмовити, залишивши подання без розгляду в зв’язку з тим, що воно може бути вирішене лише в межах судового розгляду і окремому вирішенню не підлягає. Обвинувачений підтримав позицію захисника.

Судом враховано, що 14 травня 2015 року слідчим суддею Шевченківського районного суду Львова обвинуваченому Василю Білашу обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, який відповідними ухвалами суду від 7 липня, 9 вересня та 9 жовтня продовжено у визначеному законом порядку.

Головуючий суддя В’ячеслав Лесик ухвалив продовжити строк тримання обвинуваченого Василя Білаша під вартою на 60 днів – до 2 лютого 2016 року включно без визначення розміру застави.

Ухвала оскарженню не підлягає.