РФ викидає на війну в Сирії мільйони доларів на день

В майбутньому році Росія витратить на військову операцію в Сирії 1,2 млрд доларів або 3,3 млн доларів в день.

Королівський об’єднаний інститут оборонних досліджень у Лондоні, на який посилається агентство, порахував, що Росія до середини листопада витрачала на війну в Срії близько $ 4 млн на день, але після того, як Туреччина збила російський Су-24, витрати були подвоєні до $ 8 млн.

Про це пише ТСН.ua із посиланням на закордонні ЗМІ.

Так, Bloomberg відзначає, що подібні витрати можуть серйозно позначитися на російському бюджеті з урахуванням того, що світові ціни на нафту знову пішли вниз. Влада РФ вже змушена були скоротити витрати на реалізацію нових програм озброєнь.
При цьому невідомо, як довго триватиме російське втручання в сирійський конфлікт.
“Ця операція триватиме рік як мінімум. Я чекав більшого від сирійської армії”, — сказав заступник голови комітету Ради Федерації з оборони Франц Клінцевич.

Громадянська війна в Сирії розпочалася навесні 2011 року. З тих пір число загиблих перевищило 230 тисяч осіб, біженців — 4 мільйони. Повстанці виступають за повалення режиму Башара Асада. За цей час частину території країни захопила “ІД”.
З 30 вересня російська авіація почала наносити удари по позиціях бойовиків у Сирії. Незважаючи на те, що Росія анонсувала застосування авіації для боротьби з терористами “Ісламської держави”, бомби кидають на території, де “ІД” не було помічено.