Луцький військовий госпіталь отримав допомогу від благодійників

100_1174

Більше 20 найменувань медичної допомоги отримав Луцький військовий гарнізонний госпіталь. Переважно, це медичне обладнання та одяг.

Речі передав Фонд Божої Матері Неустанної помочі, який очолює капелан і військовий офіцер Микола Гінайло, спільно з Волинською єпархією УПЦ Київського Патріархату, ‒ йдеться в сюжеті ВОДТРК.

Інгалятори, якими можуть користуватися лежачі хворі, обладнання для витягування хребта і транспортування пацієнтів – багато з того нове.

Отець Миколай – і сам пацієнт цього госпіталю. Тому про його потреби знає не з чуток, а з того, з чим стикаються бійці. Разом із керівництвом госпіталю сформували список найнеобхіднішого, чого досі не було, і речей, що, на перший погляд здаються дрібницями, але дуже потрібні мобільним лікарям.

За допомогою священик звернувся до німецьких і польських благодійників. Вони зібрали й передали речі. За словами священика Миколи Гінайла, посприяло в їх отриманні Генеральне консульство Республіки Польща в Луцьку.

«Ми звернулися до наших Німецьких побратимів − ордену святого Святослава, а також до об’єднання стрілецьких братств – це наші козаки. І вони допомогли.. Обладнали нову перев’язочну, подивився: там стоїть ще 50-60-х років стерилізаційне обладнання. Знову звернувся і тепер є нове сучасне стерилізаційне обладнання», − розповів він.