Луцький військовий госпіталь отримав допомогу від благодійників

Більше 20 найменувань медичної допомоги отримав Луцький військовий гарнізонний госпіталь. Переважно, це медичне обладнання та одяг.

Речі передав Фонд Божої Матері Неустанної помочі, який очолює капелан і військовий офіцер Микола Гінайло, спільно з Волинською єпархією УПЦ Київського Патріархату, ‒ йдеться в сюжеті ВОДТРК.

Інгалятори, якими можуть користуватися лежачі хворі, обладнання для витягування хребта і транспортування пацієнтів – багато з того нове.

Отець Миколай – і сам пацієнт цього госпіталю. Тому про його потреби знає не з чуток, а з того, з чим стикаються бійці. Разом із керівництвом госпіталю сформували список найнеобхіднішого, чого досі не було, і речей, що, на перший погляд здаються дрібницями, але дуже потрібні мобільним лікарям.

За допомогою священик звернувся до німецьких і польських благодійників. Вони зібрали й передали речі. За словами священика Миколи Гінайла, посприяло в їх отриманні Генеральне консульство Республіки Польща в Луцьку.

«Ми звернулися до наших Німецьких побратимів − ордену святого Святослава, а також до об’єднання стрілецьких братств – це наші козаки. І вони допомогли.. Обладнали нову перев’язочну, подивився: там стоїть ще 50-60-х років стерилізаційне обладнання. Знову звернувся і тепер є нове сучасне стерилізаційне обладнання», − розповів він.