У Луцьку облаштують парк за «транскордонні гроші»

Луцька міська рада для реконструкції і покращення благоустрою парку імені Лесі Українки залучить кошти у рамках програми транскордонного співробітництва.

Про це йдеться у відповіді міськради від 8 грудня на петицію (набрала 301 голос) активіста Ігоря Лащука про залучення бюджетних коштів на впорядкування парку, – повідомляє Район.Луцьк

Згідно із задумами мерії, розглядається можливість залучення позабюджетних коштів. Як зазначено у відповіді, наприкінці 2016 року – на початку 2017-го має стартувати Програма транскордонного співробітництва Європейського Інструменту Сусідства Польща-Білорусь-Україна 2014-2020. Ця програма дасть можливість українським областям, які межують з Євросоюзом у співпраці з польськими та білоруськими партнерами за 10% власного співфінансування впроваджувати різного роду інфраструктурні проекти.

Також автор відповіді зазначає, що саме завдяки співпраці Польщі та України в рамках проекту в рамках попередньої Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013 вдалося здійснити реконструкцію Луцького зоопарку.