Нововолинськ: чоловік продавав протитанкову гранату

У Нововолинську під час оперативної закупки правоохоронці спіймали на «гарячому» чоловіка, який намагався продати гранатомет.

Інцидент трапився ще в лютому цього року, ‒ пише Під прицілом.

Як стало відомо під час досудового розслідування, ще на початку цього року злочинець познайомився з чоловіком, який запропонував йому придбати бойовий припас «РПГ-26».

Вочевидь, ця пропозиція зацікавила чоловіка, бо він почав шукати, кому б перепродати зброю. Довго чекати не довелось і незабаром він знайшов людину, яка зацікавилася пропозицією. Під час продажу торговця зброєю і затримали правоохоронці.

Згідно з висновками експертизи зброя, яку продавав чоловік, є стандартною реактивною протитанковою гранатою РПГ-26 промислового виготовлення, яка призначена для боротьби з танками, самохідними артилерійськими установками та іншою броньованою технікою, належить до категорії бойових припасів і до вибухових пристроїв військового призначення.

У суді «бізнесмен» щиро розкаявся, активно сприяв розкриттю злочину та просив суворо його не карати.

Отож, Нововолинський міський суд, призначаючи покарання, врахував ступінь тяжкості вчиненого злочину та присудив обвинуваченому покарання у виді позбавлення волі строком на 4 роки з іспитовим терміном у 2 роки.