Ковель: незаконно риють пісок і закидають карʼєр сміттям

На території Мощенської сільської ради, що в Ковельському районі, риють карʼєр, з якого незаконно вивозять пісок, натомість закидають його сміттям.

Про це йшлося під час особистого прийому у голови райдержадміністрації Віктора Козака, ‒ повідомляють у прес-службі Ковельської РДА.

За її словами, там самовільно копають піщаний кар’єр, знищують зелені насадження, туди вивозять сміття.

Тож, була проведена виїзна нарада з обстеження території, з якої незаконно вивозиться пісок.

Голова районної ради Андрій Броїло, начальник Ковельського ВП ГУНП у Волинській області, полковник поліції Іван Тусь, голова Мощенської сільської ради Анатолій Ліщук, начальник філії «Ковельська ДЕД» ДП «Волинський облавтодор» Зіновій Мисюк, головний спеціаліст Державного геодезичного нагляду управління Держгеокадастру у Ковельському районі Іван Лукасюк, головний спеціаліст відділу контролю за використанням та охороною земель Державної інспекції сільського господарства Волинської області Людмила Гаврилюк взяли участь у роботі наради.

Анатолій Ліщук наголосив, що цей незаконний кар’єр з кожним днем розростається, перетворюючись ще й на сміттєзвалище. Віктор Козак апелював до правоохоронців, аби ті вжили заходи з припинення незаконного видобутку піску й інших корисних копалин на території району.

За словами начальника Івана Туся, за 2015 рік було складено близько 30 протоколів щодо незаконного вивезення піску. Працівниками поліції постійно проводяться рейди, матеріали скеровуються у відділ контролю за використанням та охороною земель Державної інспекції сільського господарства Волинської області та в Державну екологічну інспекцію у Волинській області для притягнення правопорушників до адміністративної відповідальності.