Волинські нардепи обурені охороною Палиці

Народні депутати Ігор Гузь та Степан Івахів, обрані на Волині, обурені обшуками журналістів із боку охорони голови облради Ігоря Палиці.

Зокрема Гузь у соціальній мережі Facebook назвав цей скандал «абзацом».

«Я з 2002 року обирався депутатом місцевих рад, але таких підходів не було навіть під час правління «злочинної влади». Ви запізнилися, тому не зайдете… Невідома охорона… Металошукачі…» – пише Гузь.

Він стверджує, що якби був в Луцьку – всіх провів би і статус охоронної фірми та її підстави перебування в приміщенні обласної ради розпитався.

«В перші місяці своєї другої каденції на посаді голови ОДА у 2010 році, Борис Клімчук також не хотів пускати журналістів на оперативки. Щось там написали не так як йому хотілося. Але після того, як я сказав, що винесемо двері і всіх заведемо, змінив позицію і далі не зловживав. Розуму вистачило…» – додав він.

Як пише видання ВолиньPost, народний депутат Степан Івахів також прокоментував ситуацію з обшуком журналістів у Волинській облраді.

«Діяльність органів влади повинна бути прозорою. Діяльність ЗМІ не може обмежуватися штучно. Посягання на ці дві догми є посяганням на українську Конституцію», – зазначив він.