Відомий волонтер Зінкевич розповіла про самопочуття

Відомий медик-волонтер, командир батальйону “Госпітальєри” Яна Зінкевич написала перший пост у Facebook після жахливої аварії, яка сталася минулої суботи, 5 грудня, – пише ТСН.ua.

Зінкевич пише, її стан важкий, але стабільний, а самопочуття насправді жахливе. “Але стараюсь як можу”, – додала вона.

За словами волонтерки, ДТП, в яку вона потрапила зі своїм другом Максимом Кораблевим, сталася через поганий стан авто та шин.

“Причина аварії досить банальна – незадовільний стан авто та резини (не думаю, що я для когось відкрию зараз новину, але наше забезпечення є повністю не державним, а волонтерським. Окрім самозабезпечення ми обслуговуємо позиції та інші батальйони ДУК (і не тільки.) Витрати на це все не можна назвати великими, їх можна назвати божевільними”, – зазначила Зінкевич.

За словами волонтерки, одна шина на її авто “Хюндай Галопер” коштує не менше 2000 гривень і вона не могла собі дозволити витратити гроші на машину, тому що вони потрібні для лікування бійців.

Нагадаємо, рано вранці 5 грудня неподалік Дніпропетровська у жахливу ДТП потрапила відома українська волонтерка, керівник батальйону “Госпітальєри” Яна Зінкевич і її друг “Стрілок”. Авто на слизькому асфальті злетіло з траси і кілька разів перекинулося. Яну Зінкевич викинуло з машини.