У Палиці така собі параноя, – журналіст

Головний редактор одеського видання «Думская» Олег Константинов розповів, що у час, коли Ігор Палиця був головою Одеської облдержадміністрації, він теж запровадив особливий режим пропуску. Проте після скарг громадськості та преси такий порядок відмінили.

Про це пише «ВолиньPost».

Константинов зазначив, що в Ігоря Палиці був свій маленький батальйон: «Я не здивований цій ситуації. Тому що у Палиці така собі параноя – він дуже переймається своєю безпекою. Аналогічні випадки були, коли він очолював Одеську ОДА. Був змінений порядок допуску людей до будівлі ОДА. На вході, крім представників державної служби охорони, були бійці національної гвардії та представники особистої охорони Палиці».

«В нього є свій маленький приватний батальйон з військовою технікою і зброєю. З приводу цього були скарги представників преси та громадськості, тому цей порядок відмінили. Зараз до ОДА набагато простіше пройти, і ніхто нікого не обшукує. Тоді, коли це було в Одесі, пан Палиця мотивував це тим, що ситуація напружена, це ж було після подій 2 травня 2014 року, це було під час хвилі терористичних актів. Це його нормальна реакція. Жодного нормативного акту, який би допускав такі дії, немає. Це грубе порушення прав городян”, – зазначив журналіст.