У Луцьку вшанували загиблого Героя Сергія Куруку

У Луцьку встановили меморіальну дошку на честь загиблого під Іловайськом Героя Сергія Куруки. Дошку встановили на будинку по проспекту Соборності, 26 на будинку, де жив загиблий воїн.

Про це повідомляє Інформаційне агентство «Волинські новини».

Сергій Курука народився 3 вересня 1987 року у Луцьку. Навчався у НВК № 26, професійно-технічному училищі № 9, Володимир-Волинському технікумі гідромеліорації. До призову працював у ТзОВ «Спайс-Луцьк».

Служив у 3-му батальйоні колишньої 51 ОМБ, виконував бойові завдання у зоні АТО. До ЗСУ його призвали у квітні минулого року.

Зі слів рідних, останній раз боєць виходив на зв’язок 23 серпня. Батьки протягом тривалого часу дзвонили до заступника начальника штабу України, аби дізнатись хоч щось про долю дитини, однак усюди повідомляли, що серед загиблих і полонених хлопця немає.

До слова, військовий не говорив рідним, де саме він перебуває. Зв’язок з ним обірвався 25 серпня 2014 року. На той час він знаходився поблизу села Дзеркальне Донецької області.

Згідно з офіційними даними Сергій Курука загинув 27 серпня 2014 року під час виходу з-під Іловайська та був похований у Дніпропетровську як невідомий солдат.

13 січня 2015 року Дніпропетровська міська рада прийняла рішення про ексгумацію тіла передачу його рідним  для перепоховання у Луцьку.

Поховали Сергія Куруку 15 січня в селі Гаразджа на Алеї почесних поховань.

Сергій був одружений, сиротою залишився малолітній син.

У власних спогадах про загиблого бійця друзі називали Сергія не інакше, як «людиною із сонцем в очах».