У Луцьку благодійники розповіли про «польську співпрацю»

У Луцьку підвели підсумки українсько-польської програми «Разом з Україною». Партнери проекту з Любліна, Волновахи та Новомосковська обговорили найважливіші моменти співпраці та розповіли про напрацювання в рамках допомоги вимушеним переселенцям Донецької та Луганської областей.

Зустріч відбулася 8 грудня, повідомили у прес-службі благодійного фонду «Волинь-2014».

В рамках українсько-польської програми було реалізовано декілька напрямків щодо допомоги вимушеним переселенцям: діяли літні табори для дітей, родини забезпечувалися побутовою технікою, продуктовими наборами, побутовою хімією та медикаментами, ФАПи та місця тимчасового перебування переселенців отримали нове обладнання, а усі бажаючі громадяни – психологічну допомогу.

Насамкінець Богдан Лукасік у розмові з журналістами повідомив приємну новину. По завершенню проекту «Разом з Україною», уряд Польщі вирішив виділити кошти на новий проект щодо підтримки вимушених переселенців. Він буде спрямований на закупівлю продуктів харчування та побутової хімії, а також необхідного обладнання для утеплення будинків та квартир, щоб люди ефективно підготувалися до зими.