У Києві палає кафе у Будинку профспілок

Увечері 8 грудня виникла пожежа у скандальному кафе L’Kafa, розташованому у Будинку профспілок у центрі Києва.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив народний депутат Дмитро Лінько і оприлюднив відео, – пише ТСН.ua.

“Не варто було відкривати такі заклади і танцювати в Будинку профспілок, де згоріли наші Герої. От тепер кара Божа і настигла”, – написав депутат.

Офіційних повідомлень з боку Державної служби з надзвичайних ситуацій поки що не надходило.
Нагадаємо, 11 листопада з’явилась інформація, що у будівлі, яка горіла під час Революції Гідності, відкривається кафе-караоке. Було встановлено відповідну вивіску, а в Мережі розмістили запрошення на відкриття та зображення інтер’єру закладу.
Після сюжету ТСН до будівлі прийшли народні депутати з вимогою закрити заклад та надати пояснень, хто дав дозвіл на відкриття розважального закладу у будинку.

КМДА заявила, що закрити заклад не може, адже будівлею володіє Міська рада профспілок, проте у міськадміністрації посприяли тому, аби вивіску з будівлі зняли. Як з’ясувалось, її розміщення не було узгоджене з “Київрекламою”. У раді профспілок коментувати відкриття кафе відмовились, як і відмовились представники мережі L’Kafa. Водночас стало відомо, що за позовом КМДА у приміщенні забороняли проводити ремонти.

Пізніше з’ясувалось, що Архітектурна інспекція Києва не давала дозволу на відкриття закладу. У організації зазначили, що обов’язково призначать перевірки – яким чином L’Kafa може довести законність свого відкриття, однак для цього інспекції необхідно було звернення від громадян, активістів чи депутатів.