Скандального прокурора з Волині призначили на Хмельниччину

Першого замісника прокурора Волинської області Олега Корецького призначили заступником прокурора Хмельниччини.

Про це повідомляє Волинська газета.

Видання нагадує, що на керівну посаду в прокуратуру Волинської області Олег Корецький прийшов у той час, коли прокурором Волині призначили Анатолія Коцуру. Тоді на запитання журналістів про статки новий заступник повідомив, що разом з дружиною володіє трьома земельними ділянками, які придбали в період з 2005 до 2013 роки. На одній із них сім’я Корецьких будує будинок. Зараз же вони проживають у квартирі, яка належить батькам дружини. Транспортних засобів його сім’я не має.

1 серпня 2014-го Генпрокурор Ярема «відрядив» на Волинь Вадима Максимова (прокурором області), а Корецького підвищив до першого зама.

Прокурорські ротації тривали. Максимова змінив Дмитро Чепіжак. У перерві Олег Корецький навіть виконував обов’язки прокурора Волинської області. А згодом знову зайняв посаду першого заступника.

У вересні 2015-го, коли із трибуни облради про стан злочинності доповідав Дмитро Чепіжак, чимало запитань із зали звучало щодо першого заступника прокурора області Олега Корецького. Зокрема: Чому той досі займає поважну посаду? Хоча й сам Дмитро Чепіжак зауважив, що йому відомо про відкрите кримінальне провадження за фактом незаконного заволодіння землею в Шацькому національному парку, що безпосередньо стосується його підопічного. Але, мовляв, рішення про звільнення першого заступника приймає не він, а генпрокурор Шокін. Крім того, за повідомленнями деяких ЗМІ, Корецький вимагав підприємця-стоматолога хабар.

Як повідомляє сайт ГПУ, 28 жовтня 2015 року Олег Корецький призначений заступником прокурора Хмельницької області.