Нові петиції лучан: благоустрій і волонтерство

Лучани продовжують писати нові електронні петиції на відповідному сайті.

Так, станом на 9 грудня збирають підписи під 20-ма зверненнями. Більшість з них стосуються питань благоустрою міста.

Ігор Грабко пропонує встановити біотуалети на Театральному Майдані на час святкування Нового Року. “Традиційно святкування Нового Року супруводжується масовими гуляннями на Театральному Майдані… Проте, внаслідок відсутності громадської вбиральні в центрі міста, функції туалету виконують подвір’я будинків, прилеглих до Театрального Майдану. Це створює значні незручності…”, – пише автор.

Сергій Абрам вимагає визначити місця для здійснення благодійної та волонтерської діяльності. До завершення збору підписів залишилося 5 днів.

Олександр Глинюк пише про необхідність облаштувати зупинку накриттям біля та навпроти дитячої поліклініки на вулиці Чорновола.

Роман Осадовський пропонує змінити графіки подачі гарячої води мешканцям міста. На сьогоднішній день подача гарячої води щоденно припиняється о 22:00.

“Це створює певні незручності для городян. Зокрема часто буває, що люди, які працюють позмінно (ІІ зміна) не завжди можуть потрапити додому до закінчення подачі гарячої води чи в когось є малі діти, яких перед сном потрібно купати. Також спілкуючись із мешканцями міста вони зазначають, що відключення води о 22:00 створює певні незручності. Пропоную продовжити термін подачі гарачої води мешканцям хоча до 23:00”, – пише лучанин.

Більше петицій можна переглянути за цим посиланням.