Любешів: поліція затримала старателів

У Любешівському районі правоохоронці затримали чоловіків, які займалися незаконним видобутком бурштину, встигнувши обладнати 15 копанок.

З місця події вилучили знаряддя злочину: мотопомпу, каністри, пожежні рукави, металеві труби та підсаки, ‒ повідомляють у прес-службі поліції Волині.

До чергової частини Любешівського відділення поліції надійшло повідомлення про те, що на території Ветлівської сільської ради здійснюється незаконний видобуток бурштину. Невідомі особи шляхом гідророзмиву ґрунту займались видобуванням бурштину-сирцю.

Спільними заходами слідчо-оперативної групи Любешівського відділення поліції та працівниками відділу прикордонної служби «Дольськ» виявлено та вилучено мотопомпу з рукавами.

Під час огляду місця події встановлено, що копачі бурштину встигли облаштувати 15 копанок. Правоохоронці вилучили мотопомпу, три каністри, три пожежні рукави, дев’ять металевих труб зі з’єднанням та два підсаки. На разі, працівники поліції встановлюють осіб, причетних до даної події.

Відомості про подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.2 ст.240 (Порушення правил охорони та використання надр). Проводиться досудове слідство. Старателям загрожує покарання – від штрафу до трьох років позбавлення волі.

PM94image002 PM326image001 PM833image003