Луцьк: бійці зустрілися з «першачками»

Бійці роти патрульної служби особливого призначення «Світязь» відвідали Луцьку гімназію №21 імені Михайла Кравчука.

Відкритий урок провели для учнів других, ‒ повідомляють у прес-службі поліції Волині.

Зокрема на зустріч завітали бійці роти патрульної служби особливого призначення «Світязь» Микола Мельник, Дмитро Білецький та Тарас Савчук.

Насамперед правоохоронці розповіли учням про історію створення підрозділу, про тих людей, які добровільно вирішили вступити до його лав. Крім того, розказали про ті завдання, які виконували у зоні АТО та як мужньо тримали оборону на східних кордонах держави.

«Перебуваючи в місті Іловайську, ми стали свідками, як пустують школи, а діти, позбавлені домівок та можливості навчатися, змушені виживати у жахливих умовах війни. Тому кожен із учнів цієї школи повинен цінувати те, що має можливість навчатися в теплі та мирі, а також робити усе можливе, щоб стати корисним для своєї країни, – зазначив Дмитро Білецький.

Велику цікавість в учнів викликала нагода задати бійцям роти «Світязь» свої запитання. Діти запитували про умови проживання на передовій, про враження від пережитих бойових дій і про сни, що сняться бійцям.

На згадку про зустріч учні подарували пакунок із сувенірами, виготовленим власноруч, а також з різною «смакотою», що стане у пригоді бійцям, які, до слова, вирушать знову на передову вже 11-го грудня.