Лучанам перерахують плату «за тепло»

Лучанам проведуть перерахунок за теплопостачання – загальна різниця становить 1 мільйон 300 тисяч гривень.

Про це повідомили 9 грудня під час засідання постійної комісії міської ради з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження.

«У зв’язку з невчасним запуском прибудинкових мереж у багатьох мешканців не було опалення», – повідомив голова комісії Андрій Козюра.

Заступник директора ДКП «Луцьктепло» з фінансово-економічних питань Валентина Малютніна повідомила, що нараховувати за опалення починають після початку роботи котелень. Але у деяких випадках були затримки від початку роботи котелень до надходження тепла у будинок навіть на тиждень. У цьому опалювальному сезоні це непоодинокі випадки. Перерахунок цьогоріч здійснювали за індивідуальними заявами мешканців після підтвердження фактичної дати надходження тепла.

Тож «прямі втрати» ДКП «Луцьктепло» становлять 1 мільйон 300 тисяч гривень – саме стільки склала сума перерахунку через різницю подачі тепла від котелень безпосередньо до будинків. Тож частина лучан отримає «донарахування» за жовтень.

Натомість Козюра доручив «розібратися», бо в деяких будинках дійсно не було тепла через проблеми мережі, тож вони не повинні доплачувати за ці послуги.