Лучан кличуть у військову авіацію

Севастопольська бригада тактичної авіації імені Олександра Покришкіна запрошує лучан на військову службу.

Про це повідомляє Під прицілом.

Мова йде про за контрактом на посадах рядового, сержантського і старшинського складу. До війська запрошують громадян України віком від 19 до 30 років, які виявили бажання служити у Збройних Силах України, та за станом здоров’я придатні до військової служби.

Як повідомляє Луцький об’єднаний міський військовий комісаріат, вакантні такіі посади: командир відділення, стрілець роти охорони, водій, авіаційний механік, зв’язківець та пожежний. Грошове забезпечення – від 2500 гривень на місяць. Безкоштовне харчування в льотно-технічній їдальні. Держава гарантує соціальні пільги військовослужбовцям згідно чинного законодавства України.

Звертатися за адресою: м. Миколаїв, вул. Леваневців, 25 (зупинка “2 КП”), телефон для довідок: (0512) 34-20-01 (відділенням персоналу в/ч А0959). Контактний телефон посадової особи відділення персоналу – (067) 588 93 06 – Іван Федорович.

Щодо оформлення особової справи кандидата на військову службу за контрактом у в/ч А0959 звертатись у Луцький об’єднаний міський військовий комісаріат, вул. Теремнівська, 85 а. Контактний телефон посадової особи – (050) 205 19 37 – Григорій Пантелеймонович.