Яценюк розповів про майбутні реформи

Український уряд має намір провести п’ять найважливіших реформ, сказав прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк віце-президенту США Джозефу Байдену на спільному брифінгу в понеділок, 7 грудня.

“У першу чергу, – це дерегуляція та зменшення впливу влади на економічні процеси. Друге – це реформа української податкової системи і фіскальної служби. Третє – боротьба з корупцією на митниці. Четверте – приватизація. П’яте – впровадження нових стандартів управління держкомпаній”, – передає слова Яценюка “Інтерфакс-Україна”, – пише ТСН.ua.

Як приклад глава уряду назвав “Нафтогаз Україна”, де вперше в історії країни будуть призначатися незалежні директори. Яценюк сказав, що так має бути у всіх державних компаніях.

Також прем’єр повідомив, що уряд робить все для залучення американських інвестицій і “приватизація є одним із шляхів залучення інвесторів”.

Джо Байден у свою чергу заявив, що всім гілкам української влади необхідно співпрацювати, щоб використати історичну можливість для проведення реформ.

Він підкреслив, що реформи вплинуть не тільки на нинішнє, але і на наступні покоління. “Історія буде дуже жорстким суддею, якщо буде провал… Ми повинні… виправдати ті жертви, які були два роки тому на Майдані”, – сказав віце-президент США.

Нагадаємо, віце-президент США Джо Байден перебуває в Києві з робочим візитом. Він вже провівзустріч з президентом України Петром Порошенком, а також із українськими парламентаріями, представниками Адміністрації президента і членами громадянського суспільства. Після того він зустрівся з прем’єр-міністром Арсенієм Яценюком.