Волинські шахтарі погрожують перекрити «Ягодин»

11 грудня працівники шахт перекриють дорогу на «Ягодин», або ж сам пункт пропуску.

Таке рішення прийняли 8 грудня під час загальних зборів гірників НПГУ і «червоної» профспілки в Нововолинську, ‒ пише Буг.

Зустрілися голови профспілок майже всіх шахт Нововолинська. Богдан Макарчук із «Бужанської» не приїхав, хоч був запрошений на збори.

«Щодо подробиць цієї акції, поки що нічого не можу сказати. Ми тільки конкретизували свої наміри, а зараз йде технічна підготовка до цієї акції. На це треба транспорт, гроші, списки людей, які поїдуть. Деталі озвучимо згодом», – сказав голова профспілки шахти №1 «Нововолинська» Анатолій Мухомеджанов.

Один з варіантів проведення акції протесту – перекрити шлях у самому пункті пропуску. Обговорення технічної сторони питання триває.

«Основна причина акції – невиплата заробітної плати, відсутність фінансування на 2016 рік. На першій шахті заплатили 40% за вересень місяць. Два з половиною місяці нам не виплачують зарплатні. Демчишин відкрито не відмовився приїхати сюди, але й не говорить, коли саме приїде. Я не впевнений, що, не маючи грошей на зарплати шахтарям, він насмілиться це зробити», – додав Анатолій Мухомеджанов.