Волинь: «знахарка» не розпізнала «підставних» свекруху та невістку

У Володимирі-Волинському жінка звернулася до «цілительки», яка розмістила оголошення в інтернет-виданні, й зіткнулася не тільки з цинічними пророкуваннями у вигляді залякувань, а і з надто високою оплатою послуги.

Тоді журналісти пішли на експеримент, для чого увійшли в ролі «свекрухи» та «невістки», ‒ пише Місто вечірнє.

До «цілительки» Ольги Юріївни завітали під вечір, жінка зустріла привітно. Відкривши навмання книжечку, яка нагадувала старовинний молитвослов, відразу дала відповідь на питання, яке хвилювало. А «свекруху» і «невістку» непокоїло те, чому міфічний чоловік і син, що перебуває на заробітках, не дає тривалий час про себе знати.

Відразу насторожило те, що екстрасенс, яка похвалялась відповідною ліцензією, не запідозрила гру. Виявилося, що на чоловіка наслана порча і для того, аби її зняти, потрібно не менше 2000 гривень. Це за умови, що порча не задавнена.

На запитання про те, чому так дорого Ольга Юріївна оцінює свої послуги, жінка відповіла: «А хіба в лікарнях з вас беруть менше? Хіба менше коштує операція? Нічого немає дорожчого за життя людини!»

Відкривати свої карти журналісти не спішили. Проте поцікавилися у Ольги Юріївни, чи згодна вона дати інтерв’ю для преси. «Знахарка» погодилася і навіть запевнила, що їй є про що розповісти читачам, але через деякий час. Минали дні, а вона посилалася то на хворобу, то на брак часу. Тепер же «з абонентом немає зв’язку…»

В управлінні поліції розповіли, що на Ольгу Юріївну вже неодноразово надходили скарги. Тут же порадили уникати спілкування з такими людьми, а якщо людина все-таки дозволила себе ошукати, потрібно негайно написати заяву в управління МВС.