Волонтери просять волинян подарувати солдатам свято

Напередодні зимових свят волонтери Волинського обласного координаційного центру допомоги учасникам АТО оголошують акцію «Подаруй солдату свято». Усіх небайдужих закликають долучитися та передати військовим солодощі та новорічні дрібнички, щоб підтримати бійців на передовій та створити для них атмосферу свята.

Волонтери збиратимуть посилки для солдат.

«У них ви можете покласти все, що хотіли б передати  для своєї близької,  дорогої людини – сина, брата , чоловіка. Це можуть бути солодощі, прикраси на ялинку. Обов’язковим атрибутом має бути лист, написаний солдату і бажано дитячі малюнки. Можна навіть залишити свій телефон – можливо бійцям треба буде зателефонувати задля підтримки», – розповіла волонтерка центру Наталія Шевченко.

До участі в акції волонтери закликають долучитися усі волонтерські об’єднання Волині та Луцька,  а також пересічних волинян, щоб таким чином об’єднати волинян та дійсно допомогти бійцям.

«Ми хочемо зробити спільну справу, щоб підтримати хлопців на передовій, щоб вони знали, що на них чекають, про них думають, дбають. Щоб хлопці відчували, що їх люблять і чекають – від цього їм буде тепліше там, на передовій, у цю холодну пору», – додала волонтерка.

До центру  вже принесли перші передачки для бійців –  ялинкові прикраси, солодощі та цигарки для військових.

Акція триватиме до 25 грудня. Посилки відправлятимуть через волонтерів не лише волинянам, а бійцям з різних частин у різні військові підрозділи.

Усі охочі можуть приносити посилки до Координаційного центру, який знаходиться за адресою м. Луцьк, вул. Червоного хреста, 16.