У Волинській облраді створили постійні комісії

vor_3990b

Депутати Волинської облради затвердили склад постійних комісій.

Таке рішення прийняли під час сесії у вівторок, 8 грудня.

Під час обговорення лідер «Самопомочі» Михайло Імберовський та член фракції «Солідарність» Валерій Діброва поцікавилися, чому в облраді вони не отримали посади голів комісій та не брали участь у формуванні списку.

Голова облради Ігор Палиця відзначив, що склад погоджували фракції, які сформували більшість в раді, а меншість ‒ «Самопоміч» та «Солідарність» ‒ туди не запрошували, однак вони можуть внести свої пропозиції.

Після перерви Михайло Імберовський запропонував головою комісії «законності» обрати Костянтина Зінкевич, а Бориса Бабійчука ‒ головою «екологічної» комісії. Однак пропозицію підтримав тільки 21 депутат.

Михайло Скопюк попросив перейти в комісію з «питань освіти». Пропозицію підтримали. В’ячеслав Богдан хотів перейти в екологічну комісію, однак пропозицію не підтримали. Михайло Бегаль із «Солідарності» хотів стати головою «соціальної» комісії, однак її не підтримали.

Ігор Палиця зазначив, що у майбутньому голів комісій можуть замінити на представників «Самопомочі» чи «Солідарності», якщо «хтось буде не справлятися».

Отож, комісії в раді виглядатимуть так:

Постійна комісія з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби із злочинністю та корупцією

Голова комісії ‒ Вітів Анатолій Миколайович

Члени комісії:
Зінкевич Костянтин Миколайович
Курилюк Олександр Іванович

Постійна комісія з питань бюджету, фінансів та цінової політики

Голова комісії ‒ Кирда Людмила Федорівна

Члени комісії:
Бик Олександр Васильович
Бондар Володимир Налькович
Бусько Анатолій Федорович
Вахович Ірина Михайлівна
Грицюк Анатолій Петрович
Діброва Валерій Григорович
Імберовський Михайло Юрійович
Ліпич Любов Григорівна

Постійна комісія з питань використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області

Голова комісії ‒ Буліга Микола Миколайович

Члени комісії:
Касарда Валентина Іванівна
Кравчук Святослав Євгенович
Кух Олег Іванович
Радчук Віктор Миколайович
Рубльов Вʼячеслав Володимирович
Слабенко Сергій Іванович

Постійна комісія з питань промисловості, транспорту, зв’язку, паливно-енергетичного комплексу, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства

Голова комісії ‒ Цейко Юрій Феодосійович

Члени комісії:
Бущук Микола Васильович
Киричик Іван Миронович
Козак Віктор Теодосійович
Леонтьєв Сергій Павлович
Панасюк Олексій Вікторович
Стефанович Леонід Степанович
Турак Андрій Антонович

Постійна комісія з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства

Голова комісії ‒ Зінчук Олександр Григорович

Члени комісії:
Бегаль Михайло Григорович
Бегаль Олег Петрович
Дибель Володимир Юрійович
Кметь Володимир Богданович
Кучер Володимир Григорович
Павлович Григорій Григорович
Сівак Сергій Віталійович
Філюк Анатолій Миколайович

Постійна комісія з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму

Голова комісії ‒ Савчук Петро Петрович

Члени комісії:
Дунайчук Валерій Савович
Йовик Галина Володимирівна
Кварцяний Віталій Володимирович
Констанкевич Ірина Мирославівна
Поліщук Юрій Петрович
Скопюк Михайло Якович

Постійна комісія з питань екології, раціонального використання природних ресурсів

Голова комісії ‒ Столяр Василь Андрійович

Члени комісії:
Бабійчук Борис Федорович
Гунчик Володимир Петрович
Дейна Володимир Юрійович
Духницький Сергій Анатолійович
Котюк Сергій Сергійович
Лех Ігор Богданович
Омельчук Олександр Володимирович
Ройко Юрій Петрович

Постійна комісія з питань сільського господарства, продовольства, земельних відносин

Голова комісії ‒ Заремба Віталій Миколайович

Члени комісії:
Богдан Вʼячеслав Петрович
Чернецький Валентин Антонович
Яренчук Володимир Арсентійович

Постійна комісія з питань міжнародного співробітництва, зовнішньоекономічних зв’язків та інвестицій

Голова комісії ‒ Микитюк Роман Володимирович

Члени комісії:
Гупало Юрій Володимирович
Курстак Валерій Люцлянович
Лісова Алла Степанівна
Хвищун Надія Віталіївна