Терористи тримають у полоні 140 людей

У списках СБУ нараховується 140 осіб, яких терористи тримають у заручниках. Серед них є і військові, і цивільні.

Про це повідомила представник України у гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи Ірина Геращенко, – пише Українська правда.

“Україна вчергове поставила питання негайного звільнення всіх заручників, яких в списках, опрацьованих і оновлених СБУ, на сьогодні нараховується 140 військових і цивільних осіб (разом)”, – написала вона на Facebook.

“При цьому ми володіємо інформацією про місцезнаходження близько 50 заручників, інших потрібно шукати – і це також потребує більш активної позиції Червоного Хреста і ОБСЄ, а не лише констатації факту, що їх не допускають і чергового занепокоєння ( я вже ненавиджу це слово!)”, – додала Геращенко.

Вона зазначила, що “з 50 заручників, як мінімум, половина мають хвороби і важкий психологічний стан, складні діагнози, серед них є жінки і цивільні особи”.

У той же час Геращенко повідомила, що бойовики вимагають амністії вбивці, засудженого 11 років тому.

За словами політика, під час зустрічі підгрупи у Мінську у вівторок українська сторона порушила питання зниклих безвісти – таких осіб 741 в списку СБУ, необхідності пошуку і ідентифікації тіл загиблих із залученням МККК