«Правий сектор» виходить із блокади Криму

Сьогодні вночі в оперативному штабі Правого сектору щодо операції «Блокада Криму» повідомили, що ПС припиняє свою роботу на блокаді.

Про це активісти повідомили у Facebook, ‒ пише ТСН.

«Остання заява Меджлісу кримськотатарського народу, яка не була узгоджена з нами та іншими представниками громадських організацій, добровольчих батальйонів та патріотичних рухів, що входять до штабу «Кримського майдану» на чолі з Ленуром Іслямовим, спрямована на поступки як зовнішнім, так і внутрішнім ворогам України. Відновлення постачання електроенергії по одній із ЛЕП, яка безпосередньо веде на завод пропутінського олігарха Фірташа, трактується нами як черговий антиукраїнський крок нинішнього режиму та загравання з нашими ворогами деяких наших партнерів та союзників», ‒ кажуть у ПС.

«Спостерігаючи в останні дні реакцію РФ на результати акції «Блокада Криму», ми бачимо концентрацію великої кількості військової техніки та людського ресурсу в близькій відстані від контрольно-пропускних пунктів українських військових та активістів кримської блокади. За таких обставин «Правий сектор» припиняє свою роботу на блокаді в рамках «Кримського майдану», натомість наші бойові підрозділи будуть направлені на підсилення бійців ЗСУ, які обороняють українські кордони на лінії розмежування з окупованим Кримом», ‒ кажуть активісти.

«Крім того, «Правий сектор» залишає за собою право контролю та допомоги в подальшому розвитку даної акції на різних рівнях і всіма доступними методами, зокрема шляхом тиску на чинну владу. В Центральному штабі «Кримського майдану» друг «Хорват» залишається діючим представником ПС», ‒ кажуть активісти

Нагадаємо, енергетична блокада анексованого росіянами півострова триває з 21 листопада. Крим залишився без світла в результаті підриву електроопор на Херсонщині. Активісти зазначають, що будуть тримати блокаду, поки кримська окупаційна влада не звільнить усіх політвʼязнів.