На Волині відкрили пам’ятну дошку загиблому Герою

У Володимир-Волинському агротехнічному коледжі урочисто відкрили пам’ятну дошку на честь загиблого старшого сержанта радіолокаційних військ Михайла Ілляшука.

Відкриття відбулося 8 грудня, повідомляє «БУГ».

Михайло Ілляшук – уродженець села Свійчів Володимир-Волинського району, колишній студент тодішнього сільськогосподарського технікуму, який загинув 10-го лютого 2015-го року під час обстрілів проросійськими терористами неподалік міста Краматорськ.

Урочистості почали із виконання Гімну України, після чого виступив підполковник авіації та учасник бойових дій колишньої Югославії, викладач дисципліни “Захист Вітчизни” Петро Підгурець. Він розповів про сім’ю Ілляшуків та про загиблого Михайла.

А Олександр, син Михайла Ілляшука, зачитав присутнім вірш.

Поділися спогадами про загиблого  і заступник командира роти по роботі з особовим складом Дмитро Дар’їн та одногрупник загиблого Юрій Собчан.

Пам’ятну дошку освятив настоятель каплички Володимир-Волинського агротехнічного коледжу отець Сергій Місан.

“Ми закликаємо вас сьогодні згадати у ваших молитвах усіх Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє. Хай пам’ять всіх невинно убієнних згуртує нас, живить нас, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі”, – сказала заступник директора коледжу із виховної роботи Ольга Ковальчук,

Матір загиблого подякувала організаторам урочистостей за пам’ять про її єдиного сина.