Луцькі першачки зібрали 4 тисячі кришечок на протези воїнам

Активними учасниками збору пластикових кришечок у рамках проекту «Let’s do it, Ukraine» стали школярі КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради».

Акція – безстрокова, тому долучитися до неї може будь-хто і будь-коли, ‒ пише Інформаційне агентство Волинські новини.

Зокрема, у 1-Д класі діти зібрали близько чотирьох тисяч пластикових кришок. Класовод Анна Панафідіна розповіла, що школа – активний учасник різноманітних благодійних проектів, і її школярики залюбки долучилися до екологічної акції.

«Учні швидко підхопили ідею збору пластикових кришок, адже ми з дітками часто говоримо про ситуацію на сході. Хоча вони ще дуже маленькі, проте чітко усвідомлюють важливість нашої допомоги для воїнів АТО. У нашому класі є троє діток, чиї тати захищають Україну, тому для нас ця акція дуже важлива. До слова, було надзвичайно приємно, що тато однієї дівчинки просто із зони АТО передавав кришечки для участі в проекті! Також першокласники знають про ще одну позитивну сторону затії – екологічну, тому залюбки приносили кришки, й продовжують це робити», – розповіла класовод.

З її слів, саме такі акції допомагають формувати свідоме, соціально-активне підростаюче покоління, виховувати милосердя, почуття обовʼязку у майбутніх захисників України.

Координатор акції в Луцьку Олена Сідімянцева каже, що дуже важливо, що навіть першачки долучилися до акції, це означає, що не лише вони, а й їхні батьки не стоять осторонь проблем сьогодення.

«Протягом осені активно збирали кришечки й школярі. Мало не щодня нам телефонують із тієї чи іншої школи з проханням забрати мішок чи два. Ми ледве встигаємо реагувати на виклики. В кінці року неодмінно нагородимо найактивніші школи подяками за участь у зборі», – вона.