Луцьк: чоловік «підрізав» знайомого за зауваження про куріння

У Луцьку чоловік за зауваження щодо куріння вдарив знайомого ножем.

Інцидент мав місце ще в травні цього року, ‒ пише Під прицілом.

Тоді п’яний чоловік зайшов у гості до знайомої. Через кілька хвилин він вирішив закурити, проте не вийшов на вулицю, а залишився в будинку. Власниця помешкання зробила зауваження хулігану та почала випихати його на вулицю. Проте він почав сперечатися з дівчиною.

Тоді на захист своєї дівчини став хлопець, який також почав виганяти п’яного чоловіка з будинку. На це дебошир запропонував «відійти та поговорити «по-чоловічому». Молодики відійшли до хвіртки, проте за кілька хвилин господарка почула крики свого хлопця і кинулася до них. Там вона побачила, що її кавалер тримається рукою за живіт, а гість втік. Жінка відразу ж повела хлопця до будинку та почала кричати, аби її друзі, з яким вона відпочивала, викликали «швидку».

Внаслідок удару молодик отримав наскрізне поранення живота, жовчного міхура та печінки. Невдовзі кривдника затримали правоохоронці, тому незабаром кримінальне провадження щодо надійшло у Луцький міськрайонний суд.

В суді чоловік свідчив про те, що він дістав ножа з метою самозахисту, адже, за його словами, потерпілий разом з товаришами накинулися на нього. Проте така версія обвинуваченого була цілком спростована свідченнями очевидців та матеріалами кримінального провадження.

У результаті Луцький міськрайонний суд засудив чоловіка до 7,6 року позбавлення волі. Проте наразі підсудний оскаржив вирок суду в апеляційному порядку. Тож, чи вдасться йому довести свою невинуватість стане відомо згодом.