Гузь чекає на відповідь Президента щодо Гунчика

Нардеп від Волині Ігор Гузь просить Президента України Петра Порошенка невідкладно прийняти кадрове рішення стосовно перебування на посаді голови Волинської ОДА Володимира Гунчика. Відповідь з Адміністарції Президента він чекатиме до кінця цього тижня.

Про це він повідомив сьогодні, 8 грудня, на брифінгу Верховної Ради України, – повідомляє прес-служба нардепа.
Парламентар попередньо надіслав відповідне депутатське звернення Президенту України Петру Порошенку. У зверненні навів ряд найбільш резонансних фактів із життя Волинської області, що показують бездіяльність губернатора Володимира Гунчика.
«Володимир Петрович Гунчик вже більше року займає посаду голови Волинської обласної адміністрації. На Волині від початку його керівництва ситуація із незаконним видобутком бурштину вийшла на непідконтрольний рівень. Губернатор у першу чергу несе відповідальність за той безлад, який зараз відбувається у Маневицькому районі, де знаходяться поклади бурштину» – зазначив під час виступу народний обранець.
Ігор Гузь підкреслив, що за час діяльності чинного голови облдержадміністрації незаконний видобуток бурштину на Волині набув всеукраїнського масштабу. Волинський губернатор Гунчик не має конкретної позиції вирішення цієї проблеми. «Володимир Петрович неефективний у контексті боротьби із нелегальним видобутком бурштину. Це не єдина проблема» – додає народний обранець. Ігор Гузь зазначив у письмовому зверненні до Президента України Петра Порошенка перелік усіх зауважень щодо роботи діючого голови Волинської ОДА. «Об’єктивно – область втомилася від цієї людини. Протягом цього тижня я чекаю реакції від Адміністрації Президента з приводу мого звернення. Сподіваюсь, що Петро Порошенко все-таки здійснить кадрові рішення після такої кількості «провалів» Гунчика», вважає Гузь.