Назвали ціни на волинські новорічні ялинки

top-photo

Лісові господарства краю підготували для продажу 70 тисяч ялинок.

Як повідомила головний спеціаліст відділу лісового господарства ВОУЛМГ Марія Христецька, вартість однієї ялинки чи сосонки буде залежати від її висоти, ‒ пише ВолиньPost.

Для прикладу, одне новорічне деревце заввишки від 1 м до 1,25 м коштуватиме 60 грн, 1,5-2,0 м – 75 грн, 2,0-2,25 м – 100 грн, 2,5-3,0 м – 170 грн. Це роздрібні ціни для реалізації на ялинкових базарах та через павільйони «Лісовичок». Але придбати ялинки та сосонки можна буде безпосередньо і в лісництвах та держлісгоспах, у ДП «Волинський лісовий селекційно-насіннєвий центр».

Цього року лісогосподарства планують постачити для громадян 70 тисяч ялинок та сосонок. Найбільше, 7 тисяч новорічних дерев, зобов’язалися продати покупцям ДП «Маневицьке ЛГ», по 5 тисяч – ДП «Володимир-Волинське ЛМГ», ДП «Камінь-Каширське ЛГ» та ДП «Цуманське ЛГ», 4,5 тисячі – ДП «Городоцьке ЛГ», по 4 тисячі – ДП «Турійське ЛГ» та ДП СЛАП «Камінь-Каширськагроліс».

Варто зауважити, що у попередні роки гірлянди на волинських ялинках засвічували також жителі Криму, Донецької і Луганської областей. Цього року новорічні деревця не постачатимуть на окуповані українські землі.

Однак, як повідомили у обласному управлінні лісового та мисливського господарства, через волонтерів певну кількість новорічних ялинок передадуть нашим солдатам в зону АТО.