Назвали ціни на волинські новорічні ялинки

Лісові господарства краю підготували для продажу 70 тисяч ялинок.

Як повідомила головний спеціаліст відділу лісового господарства ВОУЛМГ Марія Христецька, вартість однієї ялинки чи сосонки буде залежати від її висоти, ‒ пише ВолиньPost.

Для прикладу, одне новорічне деревце заввишки від 1 м до 1,25 м коштуватиме 60 грн, 1,5-2,0 м – 75 грн, 2,0-2,25 м – 100 грн, 2,5-3,0 м – 170 грн. Це роздрібні ціни для реалізації на ялинкових базарах та через павільйони «Лісовичок». Але придбати ялинки та сосонки можна буде безпосередньо і в лісництвах та держлісгоспах, у ДП «Волинський лісовий селекційно-насіннєвий центр».

Цього року лісогосподарства планують постачити для громадян 70 тисяч ялинок та сосонок. Найбільше, 7 тисяч новорічних дерев, зобов’язалися продати покупцям ДП «Маневицьке ЛГ», по 5 тисяч – ДП «Володимир-Волинське ЛМГ», ДП «Камінь-Каширське ЛГ» та ДП «Цуманське ЛГ», 4,5 тисячі – ДП «Городоцьке ЛГ», по 4 тисячі – ДП «Турійське ЛГ» та ДП СЛАП «Камінь-Каширськагроліс».

Варто зауважити, що у попередні роки гірлянди на волинських ялинках засвічували також жителі Криму, Донецької і Луганської областей. Цього року новорічні деревця не постачатимуть на окуповані українські землі.

Однак, як повідомили у обласному управлінні лісового та мисливського господарства, через волонтерів певну кількість новорічних ялинок передадуть нашим солдатам в зону АТО.