На Волині чоловік обікрав бар, в якому працював

В Іваничівському районі чоловік неодноразово обкрадав бар, в якому працював барменом.

Про це стало відомо з судового документу, ‒ пише ВолиньPost.

Іваничівський районний суд Волинської області розглянув кримінальну справу проти чоловіка, який пограбував ресторан у селі Литовеж Іваничівського району.

Під час судового слухання суд встановив, що обвинувачений вночі 1 серпня через незачинене вікно проник у ресторан, де працював барменом. Там він викрав з сейфу 100 доларів СЩА та майже 9,5 тисячі гривень.

Цього ж дня, вже ближче до ранку, чоловік знову проник у бар. Цього разу з барної стійки вінвкрав 2,4 літри віскі «Чіва Рігел», 0,6 літра коньяку «Арарат», 1,9 літри лікеру «Малібу», чим заподіяв потерпілій шкоди на загальну суму 5077 гривень.

Окрім цього, в ніч з 9 на 10 серпня він потрапив в заклад через незачинені двері. Цього разу він украв 1 літру рому «Бакарді», 6,2 літри рому «Капітан Морган», 450 мл віскі «Чівас Рігел», а також тютюнові вироби: 18 пачок цигарок «Мальборо», 26 пачок цигарок «Монте Карло», 21 пачку цигарок «Парламент», 11 пачок цигарок «Честерфілд» та 6 пачок цигарок «Кент».

Загалом обвинувачений заподіяв матеріально шкоди на майже 22 тисячі гривень.

Під час судового засідання обвинувачений свою вину в інкримінованому йому кримінальному правопорушенні визнав повністю. Він також розповів, що на той час у нього було скрутне матеріальне становище і йому необхідні були гроші для хворого брата.

Феміда визнала чоловіка винним у крадіжці та позбавила його волі на три роки.